Czy warto korzystać z kodów rabatowych?

Zasadność używania zniżek w postaci kuponów rabatowych do sklepów internetowych to temat debaty wielu internautów. Jedni uważają je za zwykły chwyt marketingowy, ponieważ sklepy i tak muszą wychodzić na swoje, a więc zniżki są niejako wpisane w koszty, a inni skrupulatnie zbierają wszystkie możliwe formy zniżki, a np. kody rabatowe ezebra.pl to dla nich doskonała okazja do tego, aby kupić sobie wymarzona rzecz chociaż trochę taniej. Do której grupy wy należycie? Uważacie korzystanie z tego rodzaju promocji za bezsensowne, czy może udało Wam się zrobić dobry biznes na tego typu rabatach?

To niezwykle proste!

Posługują się przytoczonym już tutaj przykładem kodów rabatowych ezebra.pl, postaramy się pokazać, że taka forma oszczędzania nie jest złudzeniem, a jeżeli uda nam się trafić na dobre i aktualne kupony, to rzeczywiście nasze zakupy powinny wyjść nas taniej. Pozyskiwanie zniżek nie jest trudne i wymaga minimum zaangażowania z naszej strony. Z kodów rabatowych ezebra.pl korzysta już coraz więcej osób, które pozostają zadowolone z rabatów, które udało im się otrzymać.

Skąd brać zniżki?

Pozostaje pytanie, w jaki sposób dotrzeć do kodów rabatowych ezebra.pl? Istnieje na to kilka sposobów. Marki bardzo często oferują zniżki w postaci np. -10% za wykazanie jakichś mikro aktywności. Może być to np. polubienie fanpage’a na Facebooku lub profilu na Instagramie. Inną formą jest bonifikata za zapisanie się na newsletter. Wyrażając zgodę na dodanie naszego adresu do bazy mailingowej, pozwalamy marce na rozsyłanie ofert handlowych, a w zamian otrzymujemy np. kody rabatowe ezebra.pl. Marki oferują również zniżki dla stałych klientów, którzy wracają do nich na kolejne zakupy.

Korzystanie ze zniżek i kodów rabatowych ezebra.pl jest bardzo łatwe. Jeżeli udało nam się już dotrzeć do kodu, pozostała tylko jedna możliwa przeszkoda. Kupony rabatowe zazwyczaj są jednorazowego użytku, jeżeli nie otrzymaliśmy go bezpośrednio od sklepu, tylko znaleźliśmy np. na jakimś forum w Internecie, istnieje bardzo duża szansa, że został on już wykorzystany. Jeżeli jednak posiadamy aktywne kody rabatowe ezebra.pl, wystarczy wpisać ciąg cyfr i liter w odpowiednie pole, które będzie czekało na nas w podsumowaniu zamówienia. Wtedy do zamówienia zostanie przydzielona nam zniżka, na jaką opiewał dany kod rabatowy ezebra.pl. Jak nie trudno się domyślić lepiej wykorzystywać kody w przypadku zamówień na dużą kwotę, gdyż 10% z 500 zł to w przeliczeniu więcej niż 10% z 100 zł.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here