Jak zobaczyć zarchiwizowane wiadomości na Facebook Messenger

Jednym z powodów, dla których wiele osób kocha Facebooka jest to, że można zorganizować swoją główną listę rozmów przez archiwizację wiadomości, co oznacza zapisywanie i odkładanie ich w innym folderze. Zarchiwizowane wiadomości na Facebook Messenger nie są usuwane i gotowe do przeglądu w dowolnym momencie, co jest szczególnie pomocne, jeśli ktoś chce zapisać wiadomości, ale nie musi tekst go / jej w tej chwili.

Jednak niektórzy użytkownicy skarżą się, że nie wiedzą, gdzie znaleźć i zobaczyć zarchiwizowane wiadomości na Facebook Messenger. Jeśli doświadczasz tego samego, na szczęście możesz użyć odpowiedniego zestawu narzędzi i metod, aby odzyskać swoje wiadomości. Nawet jeśli przypadkowo usuniesz wiadomości, istnieje sposób, aby je odzyskać. Czytaj dalej, aby znaleźć rozwiązanie!

Jak uzyskać dostęp do zarchiwizowanych wiadomości na Facebooku dla komputerów stacjonarnych

Jeśli używasz Facebook dla pulpitu tym Messenger.com i Facebook.com, to jest bardzo łatwy dostęp do zarchiwizowanych wiadomości. Wystarczy przejść do https://www.facebook.com/messages/archived/, aby otworzyć stronę zarchiwizowanych wiadomości bezpośrednio.

Ponadto, można ręcznie znaleźć zarchiwizowane wiadomości tak, że następnym razem można otworzyć go bezpośrednio. Jest to również bardzo proste.

Postępuj zgodnie z poniższymi krokami, a użytkownicy Messenger.com mogą pominąć krok 3:

Przejdź na stronę Facebook.com i otwórz Wiadomości u góry strony, na pasku menu, obok nazwy swojego profilu.
Pojawia się menu rozwijane i wybierasz See All in Messenger na dole.

W lewej górnej części strony znajduje się przycisk Ustawienia z ikoną koła zębatego. Kliknij go i wybierz opcję Zarchiwizowane wątki.
Wtedy zobaczysz wszystkie swoje zarchiwizowane wiadomości!

Zaciekawił Cię ten artykuł? Sprawdź https://techpolska.pl/jak-odzyskac-wiadomosci-z-messengera/ by dowiedzieć się więcej.

Jak zobaczyć zarchiwizowane wiadomości w aplikacji Messenger na iPhone’a/Androida

Zauważ, że jeśli używasz aplikacji Facebook Messenger dla iPhone / Android, oczywiście, można wyświetlić zarchiwizowaną wiadomość, wyszukując czat lub nazwę przyjaciela, ale użytkownicy nie są w stanie wyświetlić listę zarchiwizowanych wiadomości. Jeśli potrzebujesz wyświetlić listę, użyj strony internetowej.

Jak więc wyświetlić zarchiwizowaną wiadomość w aplikacji Messenger?

Otwórz Facebook Messenger, zaloguj się i dotknij przycisku Home w lewym dolnym rogu ekranu.

Stuknij pasek wyszukiwania na górze ekranu i wpisz nazwę odbiorcy zarchiwizowanych wiadomości. Jeśli szukasz czatu grupowego, wpisz nazwę dowolnego członka, aby go wyszukać.

Następnie zostaną wyświetlone zarchiwizowane czaty. Stuknij, aby je zobaczyć.

Co zrobić, jeśli nie możesz znaleźć zarchiwizowanych wiadomości w aplikacji Messenger?

Jeśli powyższe dwa sposoby po prostu nie działają i nie możesz znaleźć wiadomości, niestety, wiadomości mogą zostać usunięte. Jeśli może być szkoda, ale teraz jesteś z pomocą FonePaw iPhone Data Recovery. To może odzyskać i odzyskać Facebook Messages w tym teksty, zdjęcia, filmy i więcej! Ponadto, jeśli napotkasz podobne problemy w innych aplikacjach, to oprogramowanie będzie twoim pomocnikiem, jak również.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here