Kredyt samochodowy możesz uzyskać też w salonie

Chcesz kupić nowe albo używane auto, ale brakuje ci pieniędzy? W takim przypadku można pomyśleć o kredycie samochodowym. Teraz o środki można wnioskować również bezpośrednio w salonie dealera!

Najczęściej warto dopłacić do wymarzonego samochodu, który będzie dawał więcej satysfakcji niż ten tańszy. Gdy brakuje pieniędzy, można skorzystać z finansowania zewnętrznego, czyli na przykład z kredytu samochodowego.

 Kiedyś, w celu uzyskania kredytu na samochód, trzeba było udać się osobiście do banku. Oczywiście, teraz również możemy wnioskować o niego w podobny sposób, ale jest jeszcze jednak, wygodniejsza opcja – kredyt samochodowy bezpośrednio z salonu.

 Jaki kredyt można dostać od dealera?

Obecnie wiele marek dysponuje własnymi systemami finansowania, które pozwalają klientom na uzyskanie atrakcyjnych kredytów. Dobrym przykładem jest tutaj oferta Ford Kredyt, z której można skorzystać w każdym salonie marki. Oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak również do przedsiębiorców.

Dzięki Ford Kredyt klient może łatwo sfinansować swój wymarzony model Forda – zarówno samochody nowe, jak również używane, które sprzedawane są w salonach dealerskich. Kredyt można uzyskać na okres od 6 do 60 miesięcy, z finansowaniem wynoszącym nawet 100% wartości samochodu. Dodatkowym plusem jest szybka decyzja, którą można otrzymać już w ciągu 4 godzin. Dzięki temu nawet tego samego dnia można wyjechać z salonu swoim nowym autem!

Kto może liczyć na kredyt samochodowy w salonie?

Podobnie jak w przypadku innych ofert kredytowych, także kredyty oferowane przez salony dealerskie mają swoje wymagania. Tylko klienci, którzy je spełnią, mogą liczyć na uzyskanie pieniędzy.

Najważniejsze w tym przypadku to posiadanie pozytywnej zdolności kredytowej, czyli właściwej wysokości zarobków, aby pokryć zobowiązanie. Klient nie powinien posiadać również niespłaconych długów, na przykład zapisanych w bazach BIK czy BIG.

Dokładne informacje o warunkach kredytów, a także symulację rat kredytowych można wykonać u dealera przed złożeniem wniosku o finansowanie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here