Namiot reklamowy na wydarzenia branżowe

Właśnie rozkręcasz swoją firmę i zamierzasz promować ją podczas spotkań branżowych, które odbywają się na otwartej przestrzeni? Jeśli tak, z pewnością będziesz potrzebował odpowiedniego namiotu. Dlatego specjalnie dla ciebie przygotowaliśmy poniższą propozycję.

Po co mi namiot reklamowy?

Oczywiście nie musisz być jeszcze przekonany, że namiot jest ci niezbędny. W końcu pod gołym niebem także można promować swoje produkty czy usługi. Jednak chyba sam przyznasz, że nie jest to najbardziej komfortowa wersja spędzania czasu. W zależności od pogody albo narazisz się na siedzenie przez cały dzień w upale, albo… na ulewę, przed którą nie będziesz mógł schować ani siebie, ani swoich produktów. Wiatr, który rozwiewa promocyjne ulotki, albo ludzie przechodzący ci notorycznie tuż za plecami, także nie są atrakcjami, na które chciałbyś narażać się przez dłuższy czas, prawda?

Wygoda i komfort, osłona przed warunkami atmosferycznymi i wyznaczenie twojej własnej przestrzeni, do której nikt nie powinien wchodzić bez pozwolenia, to najważniejsze atuty posiadania namiotu. Jednak nie tylko one mogą przekonać cię do podjęcia decyzji.

Namiot, czyli reklama

Oprócz odczuwanych przez ciebie korzyści fizycznych namiot reklamowy pozwoli ci także na wyróżnienie się spośród innych wystawców. Gdy siedzisz tylko przy swoim stoliku, nie mając nad sobą żadnej osłony, trudniej jest cię zauważyć. Z daleka nikt nie dostrzeże twojego miejsca, gdyż pozostali uczestnicy spotkania oraz ich klienci zasłonią cię przed tymi, którzy mogliby rozpocząć z tobą współpracę lub skorzystać z twoich ofert.

Dach namiotu, który znajduje się ponad głowami wszystkich zebranych, bez wątpienia będzie zauważalny z daleka dla zainteresowanych. To dzięki wydrukowanej tam nazwie twojej firmy oraz logo będą mogli podążyć w twoją stronę. W efekcie zwiększy się twoja szansa na zdobycie nowych znajomości lub klientów.

Namiot wysokiej jakości

Jeśli już zdecydowałeś się na kupno namiotu reklamowego, bez wątpienia będziesz chciał uzyskać produkt najwyższej jakości, który nie wyblaknie i nie zniszczy się w ciągu jednego sezonu. W takim razie pragniemy zaprosić cię do skorzystania z oferty Inventini – firmy, specjalizującej się w produkcji rozwiązań dla branży eventowej. W szerokiej gamie ich produktów znajdują się między innymi namioty wykonane z wytrzymałego poliestru, z nadrukiem w technologii sublimacyjnej. Dzięki temu będziesz miał gwarancję nieprzemakalności, odporności i długiej trwałości kolorów.

Do twojej dyspozycji pozostają także różne rozwiązania techniczne, w tym namioty stelażowe z możliwością dopięcia ścian, stałociśnieniowe, wentylatorowe oraz dekoracyjnie wyglądające namioty typu gwiazda. Tylko od ciebie zależy, który z nich będzie budował twoją przestrzeń podczas spotkań branżowych. A jeśli masz problem z podjęciem ostatecznej decyzji, nie wahaj się przed kontaktem – doświadczeni konsultanci Inventini z chęcią pomogą ci dokonać najlepszego wyboru.

[Głosów:1    Średnia:1/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here