Nowoczesny kominek – na co warto postawić?

Kominki bardzo często kojarzą się z tradycyjnie urządzonymi wnętrzami – warto jednak wskazać, że świetnie pasują również do nowoczesnych aranżacji. Jaki kominek warto wtedy wybrać?

Nowoczesne kominki to przede wszystkim kominki o minimalistycznym wyglądzie. Drzwi kominkowe takich kominków mają ascetyczną, ale elegancką budowę, a ich obudowa również wpisuje się w prostotę nowoczesnych wnętrz.

Jak wybrać najlepszy kominek do nowoczesnego salonu? Zachęcamy do zapoznania się z naszym poradnikiem!

Gotowe kominki nowoczesne

Największym zainteresowaniem cieszą się gotowe kominki nowoczesne – składające się z wkładu oraz z dopasowanej do niego obudowy. Można zakupić je także w bardzo atrakcyjnych cenach.

Warto poszukiwać kominków, które są wykończone materiałami takimi jak kamień czy płyty odporne na ciepło. We wnętrzach nowoczesnych królują kolory monochromatyczne – czerń, biel oraz szarość, dlatego to one cieszą się największym powodzeniem przy doborze obudów kominkowych.

Do dyspozycji mamy nie tylko kominki z wkładem skierowanym na wprost, ale również kominki narożne, które przeznaczone są do montażu na narożniku – wtedy także drzwiczki kominkowe mają narożną konstrukcję.

Jednak nie zawsze możemy łatwo dobrać je do aranżacji każdego wnętrza – także aranżacji nowoczesnych, w których design pełni szczególną rolę.

Nowoczesny kominek – także na wymiar

Firmy oferujące elementy kominkowe, na przykład drzwi do kominka, mogą wykonać je także na indywidualne zamówienie klienta. Taki kominek jest wtedy jedyny w swoim rodzaju i może całkowicie spełnić wymagania inwestora.

Drzwiczki kominkowe na wymiar będą idealnie pasowały do projektu kominka oraz mogą sprawić, że nowoczesne wnętrze będzie prezentowało się jeszcze lepiej.

Drzwiczki do kominka na wymiar dostarcza między innymi firma IGNIF z Koszalina. Jako producent drzwi kominkowych posiada w swoim asortymencie pełną gamę wzorów do wyboru – idealnych również do nowoczesnych aranżacji.

Więcej informacji o ofercie firmy, a także dużo inspiracji można znaleźć już teraz na stronie internetowej: http://ignif.com/.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here