Pomoc kancelarii radcowskiej w sprawie rozwodowej

Sprawa rozwodowa nie należy do prostych i zawsze jest związana z pewnymi trudnościami – niezależnie od tego, czy są to trudności formalne, czy też osobiste związane z tym nieprzyjemnym okresem. Wtedy na pewno jest w stanie nam pomóc wykwalifikowany radca prawny, który jest w stanie udzielić nam konkretnego wsparcia w zakresie pełnomocnictwa oraz informacji dotyczącej przebiegu całego procesu rozwodowego.

Jak wygląda rozwód?

Wszystko zależy od tego, co powie nam kancelaria radcowska. Rozwód może mieć postać zarówno rozwodu z orzeczeniem o winie, jak i bez orzeczenia o winie. Podstawą, na którą zwraca uwagę każda kancelaria radcy prawnego jest kwestia tego, czy doszło do rozpadu pożycia małżeńskiego. Warto dokładnie się zorientować na ten temat – najlepiej poprzez stronę internetową: https://radcaprawny-trojmiasto.pl/, gdzie dostępnych jest wiele przydatnych informacji na temat postępowania rozwodowego.

Oprócz tego sprawa rozwodowa może pośrednio dotyczyć takich kwestii jak:

• Podział majątku,
• Ustalenie opieki nad dzieckiem,
• Ustalenie kontaktów rodzicielskich,
• Odebranie lub przyznanie praw rodzicielskich,
• Zmiana nazwiska etc.

Czym się jeszcze zajmują kancelarie?

Oprócz tego kancelarie radcowskie zajmują się również kwestiami formalnymi związanymi między innymi ze sprawami podatkowymi. Jest to bardzo istotne – szczególnie, gdy pojawiają się takie trudności, jak choćby podatki marynarskie. W przypadku różnych interpretacji prawnych podatki dla marynarzy mogą być poddane często podwójnemu opodatkowaniu – wszystko zależy od armatora, pod którego banderą się pływa. Wszyscy marynarze podatki płacić muszą – często jednak warto się zainteresować, jak unikać podwójnego, niekorzystnego podatkowania naszych dochodów. Wyspecjalizowane kancelarie ułatwiają rozliczenie podatków marynarzy i rozwiązanie innych kwestii majątkowych.

Skontaktujmy się z dobrą kancelarią i sprawdźmy dokładnie, w czym jest w stanie ona nam pomóć i jak wygląda profesjonalne wsparcie ze strony dedykowanej kancelarii adwokackiej lub radcowskiej.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here