Szukasz używanego Forda? Zajrzyj do dealera!

Samochody używane można kupować nie tylko za pośrednictwem ogłoszeń czy też w komisach i salonach. Wiele ciekawych ofert czeka również w salonach dealerskich. Dlaczego warto z nich skorzystać?

Chyba każdy, kto kiedykolwiek poszukiwał używanego samochodu, zdaje sobie sprawę, że znalezienie odpowiedniego modelu może być sporym problemem. Chociaż na rynku jest mnóstwo modeli, to jednak nie każdy z nich zasługuje na uwagę.

Samochody z niejasną historią, z przekręconymi licznikami, z poważnymi usterkami różnych układów, powypadkowe, z nieudolnie wykonanymi naprawami – to tylko niektóre z niebezpieczeństw, jakie mogą pojawić się na drodze poszukiwacza auta z drugiej ręki.

Wybranie dobrego samochodów używanego nie musi być jednak aż takie trudne – wystarczy tylko wybrać odpowiedniego sprzedającego. Jeśli interesuje cię Ford używany, warto zajrzeć do salonów dealerskich!

Używane auta od dealera – dlaczego warto?

W wielu salonach dealerskich można obecnie kupować także samochody z drugiej ręki. Są to przede wszystkim modele poleasingowe i pochodzące z wymiany z klientami. W ofertach często można znaleźć też modele sprowadzane z innych krajów, ale ze znaną historią.

Kupno auta używanego od dealera to przede wszystkim większy komfort i bezpieczeństwo. Zanim auta trafią do sprzedaży, są dokładnie sprawdzane pod kątem technicznym i prawnym. Wyniki badań technicznych są także udostępnione klientom. Można bez problemu wybrać się również na jazdę próbną.

Co więcej, samochody używane sprzedawane przez salony dealerskie często są także objęte półroczną albo roczną gwarancją. Gdy w okresie jej obowiązywania pojawią się usterki komponentów pod ochroną, wtedy salon wymieni je lub naprawi bez żadnych dodatkowych opłat ze strony klienta.

Warto także wskazać, że w salonach dealerskich, w tym także w salonach Forda, można skorzystać z atrakcyjnych opcji finansowania zakupu samochodów z drugiej ręki – dostępne są kredyty samochodowe i leasing. Na miejscu możemy też wykupić polisy ubezpieczeniowe w niskich cenach.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here