Jeszcze kilka lat temu przeglądaliśmy strony internetowe na ekranie komputera. Nikt nie pomyślał, że dzisiaj może to nie wystarczyć i że trzeba się dostosować do nowych realiów. Miliony osób w naszym kraju, na co dzień wchodzą na Internet poprzez swoje mobilne urządzenia. Najczęściej są to smartfony albo tablety. To oznacza, że trzeba tak dostosować stronę internetową żeby na tych urządzeniach była widoczna. Zwykła strona www nie daje takie efektu, dlatego takie strony powoli będą zastosowane tymi nowocześniejszymi. Tak to wygląda, że jeśli przeglądamy strony, bo oglądamy zdjęcia czy robimy zakupy to chcemy żeby strona dopasowała się do ekranu.

Tak właśnie wygląda strona responsywna, o której mowa w tytule. Nie ma znaczenia czy mamy pięć, osiem czy dziesięć cali. Ta strona sama się dostosowuje, przez co osoby, które ją oglądają widzą bardzo dobrze wszystkie szczegóły, jakie się na niej znajdują. To jest najnowsze rozwiązanie, które warto będzie stosować. Jako zachętę warto dodać, że jeśli będziemy mieć taką stronę dla użytkowników to wyszukiwarka Google będzie nas pokazywała o wiele wyżej w pozycjach? To nam się po prostu opłaca, dlatego trzeba zrobić wszystko żeby taka storna była u nas dostępna.

Na pewno zwiększy się dzięki temu liczba odwiedzić osób, które są zainteresowane czy to treścią czy ofertą. Musimy się jednak liczyć z tym, że na obecną chwilę przerobienie działającej już strony w responsywną jest bardzo kosztowne. Z drugiej strony, jeśli chcemy żeby odwiedzin było jeszcze więcej to nie mamy innego wyjścia jak na takie rozwiązanie się zgodzić i ponieść koszty.

Kto wykona nam taką stronę?

Sami się za to nie weźmiemy, bo na pewno mało, kto się na tym zna. To dzisiaj nowość, dlatego jeśli chcemy sami to zrobić to trzeba zdobyć wiedzę, a na pewno nie mamy na to czasu. Lepszym rozwiązaniem będzie postawienie na firmę, która się wszystkim zajmie. Mogą nam albo przerobić już istniejącą stronę albo mogą stworzyć ją od nowa. To już będzie zależne od tego jak my do tego pochodzimy i co nam oni doradzą.

Musimy wybrać najkorzystniejszą dla nas opcję, a wtedy na pewno będziemy bardzo zadowoleni. Dzisiaj nawet małe firmy mają swoje strony internetowe, dlatego jeśli chcemy być widoczni dla klientów z całego kraju to trzeba będzie sobie taką stronę stworzyć. Jeśli tworzymy ją dzisiaj to zwykła strona nie jest już dla nas. Tylko responsywna się do tego nadaje i taką trzeba zamówić. Koszty nie powinny mieć dużo znaczenia, bo dla nas najistotniejszy będzie efekt końcowy.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here