LenovoZone – serwis dla fanów technologii

Śledzisz aktualności w branży komputerowej? Interesują Cię nowe technologie i zagadnienia z IT? Warto na bieżąco czytać portale poświęcone tej tematyce – jednym z cieszących się dużą popularnością jest LenovoZone. Sprawdziliśmy, co można na nim znaleźć.

Nowe technologie w pigułce

Poradniki przygotowywane przez znawców tematu, cenne recenzje poparte testami, porady zamieszczone na TechZone, edukacyjne infografiki, rzetelne artykuły i nowinki na blogu, opisy różnych aplikacji na smartfony oraz wybór polecanych, wideo – poradniki i prezentacje nowoczesnych urządzeń, a także praktyczne forum użytkowników, na którym można znaleźć praktyczne porady lub poprosić o konkretne wskazówki – tak w skrócie wygląda LenovoZone, portal poświęcony technologii prowadzony przez ekspertów.

Najpopularniejsze elementy portalu

Blog. Dużą popularnością cieszy się między innymi blog, na którym zamieszczane są aktualności i nowinki ze świata komputerów czy smartfonów, opisy wybranych nowoczesnych technologii, praktyczne i zrozumiałe nawet dla laika infografiki. To cenna kopalnia wiedzy i porad – można sprawdzić, jak między innymi przygotować bootowalny pendrive, poznać różnice między formatowaniem dysku a defragmentacją czy też przygotować screencast z komentarzem.

Wideo. Dział zyskuje coraz większą popularność – nie ma w tym nic dziwnego, bo filmy przykuwają uwagę. Można tu znaleźć techniczne wsparcie, czyli wideoporadniki poświęcone komputerom i smartfonom, recenzje i testy urządzeń marki Lenovo, a także obejrzeć filmy przygotowane we współpracy z cenionymi youtuberami. Dodatkowo zamieszczane są prezentacje wybranych produktów marki i popularne serie, np. Yoga, ThinkPad czy Y Gaming Series. Ciekawostką są też nagrania przesłane przez użytkowników portalu – wśród nich można znaleźć cenne perełki.

Forum. Portal LenovoZone powstał z połączenia kilku starszych serwisów, ale forum zawsze cieszyło się dużą popularnością. To kopalnia porad, ważne źródło wiedzy dla początkujących i zaawansowanych użytkowników. Można znaleźć na nim różne wskazówki, ale też zadać pytanie i wkrótce otrzymać rzetelne i pomocne odpowiedzi. Forum podzielono na kilka bloków tematycznych – np. sprzęt, systemy operacyjne, komputery stacjonarne i laptopy Lenovo, oprogramowanie, Internet, AR/VR, monitory, smartfony, tablety, społeczność i inne.

Wejdź na LenovoZone i poznaj najświeższe nowinki: https://lenovozone.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here