plakaty

Masz potrzebę zmian w aranżacji mieszkania, ale ciągle nie wiesz, jak się do tego zabrać?
Brakuje ci czasu, środków finansowych, a może jednego i drugiego?
Jeśli patrzysz na puste ściany i z miesiąca na miesiąc odkładasz ich malowanie „na potem”, powinieneś wiedzieć że istnieje prostsza metoda na nadanie wnętrzu niepowtarzalnego charakteru, i to mniejszym kosztem.

Dekoracje ścienne – w postaci zdjęć, obrazów czy rysunków – zdobią ściany niezliczonych pomieszczeń, od pałaców po popularne kluby nocne.

Dlaczego nie sięgnąć po plakaty?

Są uniwersalną metodą na upiększanie pomieszczeń, a mogą przedstawiać praktycznie wszystko, co sobie wyobrazisz.

Fascynujesz się Hitchcockiem? Warto zatem sięgnąć po reprodukcję oryginalnych plakatów ze starych kryminałów, by powiesić je nad łóżkiem, jak na rasowego kinomana przystało. A może zawsze marzyłeś, by budząc się, patrzeć na „Wenus wynurzającą się z piany”? Reprodukcje słynnych dzieł sztuki to jeden z najpopularniejszych motywów plakatowych.

Jeśli interesuje Cię bardziej kreatywne, autorskie rozwiązanie, dobra drukarnia internetowa, oferująca plakaty tanio, bez problemu wykona Twoje zamówienie. Zajmij się przygotowaniem plakatu w dowolnym rozmiarze, przedstawiającego twoje własne grafiki lub zdjęcia, przywołujące wspomnienia z wyjazdów. Pamiętaj tylko, by przestrzegać zaleceń drukarni w zakresie rozdzielczości plików.

Plakaty to jeden z najlepszych sposobów na radykalną odmianę wnętrza Twojego mieszkania, ale ich zamówienie to dopiero pierwszy krok. Zastanów się, w jaki sposób rozmieścić je na ścianach i po jaki sposób oprawy sięgnąć, aby całość prezentowała się harmonijnie.

Plakaty przedstawiające znane dzieła znakomicie będą wyglądały, oprawione w tradycyjną drewnianą ramę. Warto pokusić się o odwiedzenie targu staroci, gdzie łatwo trafić na bogato zdobione ramy do odnowienia za grosze. Podobnego rodzaju oprawy sprawdzą się wbrew pozorom także w minimalistycznych przestrzeniach, z dużą ilością światła i oszczędnym użyciem koloru. Stworzą kontrapunkt nie do przeoczenia, który zdefiniuje naturę wnętrza, nie pozwalając odwiedzającym je oderwać wzroku.

Nie jesteś gotów na oddanie plakatom estetycznej palmy pierwszeństwa w Twojej przestrzeni? W takim wypadku decyduj się na mniejsze formaty, a do oprawy wybierz bezpretensjonalne antyramy. Bez względu na rodzaj ramy, zadbaj koniecznie o to, by nowe nabytki zostały przymocowane do ściany w sposób bezpieczny, aby uniknąć możliwości wypadku.

Plakaty u zarania swojego istnienia pełniły głównie funkcję głównie informacyjną i reklamową. Szybko jednak – za sprawą niezwykle utalentowanych grafików i projektantów – uzyskały rangę odpowiednią dla dzieł sztuki. Świadectwem są działania kolekcjonerów plakatów na całym świecie, którzy za najrzadsze okazy nie wahają się płacić bajońskich sum. Nie namawiamy na dołączenie do nich ale dzięki skorzystaniu z usług nowoczesnej drukarni, i Ty możesz się cieszyć niepowtarzalnym efektem stylistycznym, jaki wywoła użycie plakatów w Twoim wnętrzu.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here