Tanie domeny internetowe

Wiele osób, które zaczynają swoją przygodę z tworzeniem stron internetowych zastanawia się gdzie tanio zarejestrować domenę internetową. Okazuje się bowiem, że firm które oferują tego typu usługi istnieje naprawdę mnóstwo. Wiąże się to z nieustannie rosnącą popularnością branży e-commerce.

Coraz więcej ludzi w dzisiejszych czasach decyduje się na stworzenie swojego własnego sklepu internetowego, ponieważ jest to rozwiązanie o wiele bardziej komfortowe niż prowadzenie klasycznego, stacjonarnego sklepu. Prowadzenie sklepu internetowego wymaga jednak stworzenia strony internetowej, w związku z tym na przeciw oczekiwaniom klientów wychodzą firmy, które oferują usługi z zakresu rejestracji domeny oraz hostingu. Takich firm na rynku istnieje bardzo dużo, dlatego warto dokładnie przeanalizować różne możliwości, po to by wybrać najbardziej odpowiednią opcję dla naszej strony internetowej. Okazuje się, że jednym z najciekawszych rozwiązań są tanie domeny na kru.pl. Serwis oferuje swoim klientom dostęp do ogromnej bazy domen, za naprawdę niewielkie pieniądze.

Polskie domeny internetowe

Koszt domeny z najpopularniejszym rozszerzeniem .pl wynosi 9.89 zł za cały rok użytkowania. Jest to oferta praktycznie bezkonkurencyjna na rynku. Wiele firm oferuje możliwość przetestowania domeny przez rok za darmo, jednak po roku cena takiej domeny wynosi z reguły kilkadziesiąt złotych, w związku z czym w dłuższej perspektywie jest to bardzo nieopłacalne.

Sama rejestracja domen internetowych w kru.pl jest bardzo łatwa i przebiega stosunkowo szybko. Jedyne co musimy zrobić to zakupić domenę i podpiąć ją pod zakupiony wcześniej hosting. Następnie musimy poczekać kilka chwil, aby nasza domena stała się aktywna. Jeśli jednak nie mamy wykupionego hostingu, to serwis kru.pl oferuje również zakup serwera. Oferta hostingowa na stronie kru.pl jest bardzo ciekawa, ponieważ najtańszy hosting WordPress kosztuje 9.90 zł za rok. Biorąc pod uwagę stosunek jakości do ceny, jest to najlepsza oferta na rynku, ponieważ hosting wyposażony jest w certyfikat bezpieczeństwa oraz posiada pojemność 25 GB.

Więcej: https://www.kru.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here