Wydawnictwo Wiedza i Praktyka

Jak wyglądały początki wydawnictwa Wiedza i Praktyka

Wiedza i Praktyka to renomowane na polskim rynku wydawnictwo, które założone zostało pod koniec lat dziewięćdziesiątych XX wieku. Nadrzędnym celem inicjatorów całego przedsięwzięcia było stworzenie specjalistycznego oraz fachowego wydawnictwa, które dzięki publikowanym materiałom przyczyni się do realizowania swojego głównego założenia, jakim było udzielenie praktycznego wsparcia swoim czytelnikom. Poprzez swoją uniwersalność, a także bardzo szeroką ofertę materiały publikowane przez wydawnictwo WiP stały się ważnym elementem codziennej pracy ludzi należących do wielu różnych grup zawodowych. Pomoc oraz fachowe doradztwo na rzecz swoich praktycznie od samego początku charakteryzowało wydawnictwo Wiedza i Praktyka. Dzięki takiemu podejściu bardzo wiele instytucji oraz firm mogło oprzeć swoje funkcjonowanie na poradach oraz materiałach publikowanych przez WiP. Pozytywna opinia oraz ogólny szacunek względem wydawnictwa wynika także z rzetelności oraz jakości przekazywanych informacji.

Jak wygląda oferta wydawnictwa Wiedza i Praktyka?

Produkty oraz publikacje wydawane przez Wiedzę i Praktykę cechuje bardzo duża różnorodność zarówno w kwestii formy jaki i zakresu treści. Wszystkie prace mają jednak kilka wspólnych elementów, które sprawiają, że publikacje spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających czytelników. Przekazywane treści dotyczą zawsze aktualnych przepisów. Dodatkowo są one przekazywane w czytelny i zrozumiały sposób, przez co ich wykorzystanie w codziennej pracy staje się znacznie bardziej przystępne.

Publikacje realizowane przez wydawnictwo Wiedza i Praktyka kierowane są do wielu grup zawodowych, które oczekują rzetelności oraz zawsze sprawdzonych informacji. Mowa tutaj między innymi o specjalistach z zakresu księgowości, płac, przepisów BHB oraz zarządzania placówkami medycznymi i oświatowymi. Dodatkowo publikacje mogą przyjmować bardzo wiele praktycznych form. Wszyscy autorzy współpracujący z wydawnictwem WiP przykładają bardzo dużo uwagi do prezentowanych treści, tak aby były one przejrzyste i jasne dla wszystkich czytelników.

Dlaczego wydawnictwo współpracuje tylko z najlepszymi autorami i ekspertami?

Bardzo ważnym czynnikiem, który ma wpływ na szacunek w środowisku, oraz pozytywną opinię wśród czytelników jest współpraca z najlepszymi ekspertami i autorami. To właśnie staranny dobór współpracowników w największym stopniu decyduje o sukcesie publikowanych treści. Doświadczenie oraz niepodważalna wiedza sprawia zespołu pozwala na prezentowanie bardzo trudnych zagadnień w przystępnej i zrozumiałej formie.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here