Wygodna nauka języka - internetowy kurs angielskiego

Kursy językowe online to coraz częściej oferowana przez szkoły forma zajęć językowych, dedykowana przede wszystkim osobom, które nie mogą pozwolić sobie na uczęszczanie na zajęcia w stałych godzinach. Kurs internetowy to idealna propozycja dla tych, których praca lub tryb życia uniemożliwiają udział w klasycznym kursie. Pozwala on korzystać z lekcji w każdym miejscu i czasie, jedynym wymogiem jest dostęp do Internetu.

Wszystko w jednym miejscu

Dzięki innowacyjnej platformie CyberTeachers stworzonej przez Szkołę Językową Berlitz, uczestnicy kursu mają nieograniczony dostęp do wszystkich lekcji i potrzebnych materiałów. Każdy użytkownik posiada własne konto, dzięki czemu wszystkie pomoce naukowe są w pełni spersonalizowane. Cały program nauczania, przykłady i ćwiczenia są więc idealnie dopasowane do poziomu i potrzeb każdego kursanta. Wybrane materiały mogą być odtwarzane na urządzeniu mobilnym, dzięki czemu można z nich korzystać nawet w podróży.

Zalety kursów internetowych

Najważniejszą przewagą kursów online jest możliwość nauki o każdej porze i każdego dnia. Kursanci nie muszą dostosowywać się do określonego grafiku zajęć i mogą uczyć się i korzystać z materiałów nawet za pomocą smartfona. Ponadto, plan lekcji jest spersonalizowany i dostosowany do umiejętności i preferencji każdego ucznia. Rozszerzone wersje kursu dodatkowo oferują stały kontakt z coachem przez całą dobę 5 dni w tygodniu oraz dostęp do międzynarodowych grup konwersatoryjnych. Dzięki temu, uczniowie nie tylko przyswajają wiedzę teoretyczną, ale mają stały kontakt z językiem w realnych sytuacjach. Platforma CyberTeachers umożliwia również podgląd postępów w nauce – użytkownicy mogą kontrolować poziom swojej wiedzy i dostosowywać do niego intensywność nauki.

Szeroka oferta pomocy naukowych

Ta innowacyjna platforma oprócz standardowych lekcji, zawiera również dodatkowe narzędzia, których zadaniem jest uatrakcyjnienie klasycznej formy nauki i sprawienie, że wiedza będzie przyswajana szybciej. Służą temu między innymi filmy, trener wymowy czy asystent pisania, które w połączeniu z tradycyjnymi ćwiczeniami gramatyki, słownictwa i prawidłowej wymowy oraz pisowni czynią naukę dużo ciekawszą.

Wraz ze zmieniającym się światem, nawykami i trybem życia ludzi, zmienia się podejście do nauki, w tym również do nauki języków. Nowoczesne technologie umożliwiają obecnie przyswajanie nowej wiedzy w każdym miejscu na świecie, a  innowacyjne formy nauki sprawiają, że staje się ona bardziej efektywna. Więcej informacji o internetowym kursie angielskiego: www.berlitz.pl/e-learning

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here