Aktualizacje WAPRO - skąd wziąć aktualną wersję programu?

WAPRO ERP to jedno z najbardziej nowoczesnych rozwiązań na rynku systemów ERP. To w pełni zautomatyzowany program do zarządzania takimi obszarami firmy jak sprzedaż i magazyn, finanse i księgowość oraz kadry i płace. Skąd wziąć aktualną wersję programu?

Aktualizacje WAPRO ERP

Zakup WAPRO ERP i wdrożenie tego systemu w firmie, to nie wydatek, lecz inwestycja. Płatne aktualizacje WAPRO ukazują się raz w roku, cena rozszerzenia zależy od aktualnie obowiązujących cen systemów WAPRO ERP i posiadanej przez użytkownika wersji programu. Aktualizacje umożliwiają przeinstalowanie Twojego oprogramowania WAPRO do nowszej i ulepszonej wersji. Dzięki temu rozszerzysz swój moduł o dodatkowe opcje, wyeliminujesz błędy i zoptymalizujesz wydajność programu.

Aktualizacja daje dostęp do najnowszych funkcjonalności, użytkownik ma także gwarancję, że jego program pracuje bezpiecznie i zgodnie z najnowszymi standardami. Dzięki regularnemu aktualizowaniu WAPRO ERP rozbudujesz funkcje programu, usprawnisz wymianę danych w firmie oraz poprawisz skuteczność zarządzania przedsiębiorstwem. Skąd wziąć aktualną wersję programu?

Jak zaktualizować WAPRO ERP?

Programy WAPRO są objęte bezpłatnym wsparciem serwisowym producenta. Każdy zarejestrowany użytkownik oprogramowania ma prawo do aktualizacji modułów programu (bezpłatnego lub płatnego w zależności od posiadanej wersji).

Aktualizacja dla użytkowników, którzy posiadają ważną wersję WAPRO ERP

Pliki instalacyjne aktualizacji można pobrać ze strony producenta. Użytkownicy posiadający ważną aktualizację mogą od razu ręcznie aktualizować posiadaną wersję programu (dotyczy to modułów WAPRO Mag, WAPRO Aukcje, WAPRO Fakir, WAPRO Kaper, WAPRO Gang, WAPRO JPK, WAPRO Best, WAPRO Mobile, WAPRO Fakturka oraz WAPRO Analizy).

Aktualizacje WAPRO dla użytkowników starszych, niezaktualizowanych wersji programu

Użytkownicy niezaktualizowanej wersji WAPRO ERP muszą wykupić aktualizację. Formalności należy dokonać w ciągu 30 dni od momentu zainstalowania systemu.  Zamówienie wysyła się z poziomu programu. Następnie uzgadnia się sposób zapłaty z Działem Sprzedaży i odbiera przesyłkę z dokumentami licencyjnymi oraz kodem aktywacyjnym. Wystarczy wprowadzić otrzymany kod, by aktywować oprogramowanie i przywrócić bezterminowo jego pełną funkcjonalność.

UWAGA: Jeśli posiadasz starszą niż Windows 8 wersję systemu operacyjnego, ze strony producenta możesz pobrać aktualizacje WAPRO oraz poprawki wymagane do prawidłowego działania programu.

Przeczytaj więcej o WAPRO aktualizacjach w artykule porady.elk.pl/jak-wybrac-dobry-system-do-zarzadzania-firma.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here