Jak dobrać odpowiednie doświetlenie zewnętrzne?

Działania reklamowe warto odpowiednio podkreślić, m.in. oświetlając je, aby jeszcze bardziej zwracały uwagę potencjalnych przechodniów. Zastanawiasz się, co wybrać, aby jak najlepiej podświetlić reklamę? Świetnie sprawdzą się w tej roli m.in. produkty LED, czyli diody luminescencyjne, taśmy, moduły itd. Sprawią, że będzie ona prezentowała się jeszcze najlepiej.

Oświetlenie reklamy staje się coraz bardziej ważną kwestią, gdyż znacznie poprawia widoczność i oddziaływanie przekazu. Eleganckie podświetlenie dla reklamy – banerowej, trybunki reklamowej, menu w restauracji, hasła reklamowego całej kampanii itd. – ma ogromne znaczenie dla czytelności i oddziaływania przekazu.

LED może z powodzeniem posłużyć jako główne źródło światła dla współczesnej reklamy – w tej kategorii można znaleźć wiele różnych rozwiązań, m.in. moduły LED, naświetlacze, taśmy LED itd. Są one wykorzystywane m.in. na etapie produkcji liter podświetlanych, a także oświetlania kasetonów z PMMA, stoisk targowych, trybunek reklamowych, stojaków na katalogi czy ulotki, a także w wystroju wnętrz.

Obecnie na rynku jest tak szeroki wybór nowoczesnych rozwiązań LED dla branży reklamowej, że jest w czym wybierać – są to m.in. moduły i taśmy LED, specjalnie do nich przeznaczone zasilacze wewnętrzne i zewnętrzne itd.

Moduły LED

Moduły wyposażone w diody zatopione w hermetycznym silikonie zagwarantują  wyjątkowo wysoką jasność, a przy tym niewielki pobór energii. Dzięki dwustronnej samoprzylepnej taśmie można je prosto zamontować w wybranym miejscu, bez konieczności używania dodatkowych narzędzi.

Co więcej, możliwe jest dowolne ułożenie elementów, można też ciąć lub łączyć łańcuchy ze sobą. Sprawdzą się zarówno wewnątrz, jak i na zewnętrz, m.in. jako podświetlenie reklam, liter przestrzennych, kasetonów, wystaw w aranżacji wnętrz itd.

Taśmy LED

Taśmy zbudowane są z diod sprawdzą się w zastosowaniach zewnętrznych (są wodoodporne) i wewnętrznych. Można ciąć łańcuch dowolnie, aby zaprojektować podświetlenie zgodnie ze swoimi potrzebami. Doskonale sprawdzą się jako podświetlenie elementów POS, kasetonów, ekspozytorów, stojaków na ulotki czy katalogi itd. Będą też doskonałe w aranżacji wnętrz, m.in. do podświetlenia kuchni, mebli itd.

Wybierając LED-owe rozwiązania, warto mieć na uwadze, że jest to nowoczesna technologia i wymaga odpowiedniego zasilania. Odpowiedni zasilacz ma kluczowe znaczenie dla jakości i dla działania całego systemu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here