Wiązanki ślubne – jak dopasować wiązankę do typu swojej sylwetki?

Bukiet ślubny to bardzo ważny dodatek dla Panny Młodej. Warto dopasować go nie tylko do swojego gustu, ale również do sylwetki, aby kreacja ślubna prezentowała się spektakularnie!

Kwiaciarnie są w stanie przygotować bukiety ślubne na indywidualne zamówienie – Panna Młoda może wtedy otrzymać kompozycję stworzoną specjalnie dla niej. Warto to wykorzystać i wybrać bukiet, który sprawi, że sylwetka będzie prezentować się jeszcze efektowniej.

Bukiet ślubny możne pomóc zamaskować niedoskonałości figury

Odpowiednio dobrana wiązanka ślubna może sprawić, że sylwetka Panny Młodej będzie jeszcze szczuplejsza czy nabierze krągłości w odpowiednich miejscach. W jaki sposób można uzyskać taki efekt?

Długie bukiety formujące kaskadę albo berło powodują wyszczuplenie sylwetki, ponieważ tworzą linię pionową. Będą doskonałym wyborem dla niższych kobiet, o nieco krąglejszej figurze. Z kolei te tworzące kulę będą w stanie zaokrąglić sylwetkę – są także doskonałym wyborem dla kobiet wyższych.

Warto także zwrócić uwagę na wielkość bukietu. Kobiety niskie, o filigranowej sylwetce powinny wybierać wiązanki mniejsze niż kobiety wyższe. Kobiety drobniejsze powinny także wybierać bukiety z kwiatami o mniejszych główkach, które nie rzucają się tak bardzo w oczy. Na bardziej rozbudowane kompozycje z dużymi kwiatami mogą pozwolić sobie bez obaw kobiety o bardziej postawnej sylwetce.

Zatem odpowiednio dopasowana wiązanka ślubna jest w stanie sprawić, że sylwetka Panny Młodej będzie prezentować się jeszcze piękniej – nawet wtedy, gdy ma ona drobne niedoskonałości.

Gdzie zamówić bukiet ślubny?

Aby mieć pewność, że kompozycja będzie jedyna w swoim rodzaju, warto wybrać dobrą kwiaciarnię, na przykład wiązanki ślubne od Amarantkwiaty.pl – kwiaciarni, która specjalizuje się od lat w tworzeniu wyjątkowych bukietów na różne okazje.

Warto pamiętać o tym, aby zamówić wiązankę przynajmniej na miesiąc przed ślubem – mamy wtedy pewność, że kwiaciarnia przygotuje dla nas dokładnie taką kompozycję, która najbardziej nas interesuje.

Sprawdź już teraz wiązanki ślubne od Amarantkwiaty.pl na stronie internetowej i zainspiruj się!

[Głosów:2    Średnia:2.5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here